BİZ KİMİZ?

Yaşam tarzınıza en uygun,
en doğru emlağı, doğru fiyatla
bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Datça başta olmak üzere Muğla’nın doğa harikası olan bütün ilçelerinden seçkin bir gayrimenkul portföyünü sizler için bir araya getiriyoruz. Yenilikçi, dinamik ve çözüm odaklı davranarak her zaman müşteri memnuniyetini merkezimize alarak çalışıyoruz.
Doğru emlağı, doğru fiyat ile bulmak üzerine odaklanıyoruz. Bunu yaparken ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi ve yatırım planlarınızı dinliyoruz ve en uygun alternatifleri sunmaya çalışıyoruz. Çünkü; bizim için en büyük yatırım insan mutluluğudur.

Diğerlerinin takip edebilmesi için birilerinin yolu açması gerekir. Biz sektörde öncü olmak adına yola koyulduk ve bu yolda kararlılığımızı hiç elden bırakmadık.

Güvenilir bir platform yaratmanın temel direklerinden biri de tutarlılıktır. Sözümüzün arkasında durmak, bizim için işimizin arkasında durmaktır. Çünkü bizim işimiz bizim sözümüzdür.

Çözüm üretmek her şeyden önce anlamayı gerektirir. İhtiyaçlarınızı anlamak için dinliyor, size en uygun çözümü üretmek için çalışıyoruz.

Hayatı kolaylaştırmanın yolu, doğası gereği esnek olmalıdır. İş hayatınıza kolaylık getirmek üzere esnekliğin analitik uzmanlarına dönüştük.

Her şeyin yolunda aktığı bir sistem her zaman geri bildirimlerle beslenmelidir. Sizlerin memnuniyetini araştırırken hep birlikte ilerliyor olmanın da keyfini yaşıyoruz.

Bizim için ayrıcalık demek, her müşterimizin kendine özel ihtiyaçları olduğunu bilerek hizmet vermek demektir. Ayrıcalıklı hizmet deneyimini tüm müşterilerimize yaşatmayı hedefledik.

Sorunları dillendirmek kolaydır, zor olan çözüm konuşmaktır. Biz enerjimizi çözümlere odakladık.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

“Uzman danışman kadromuz ve geniş portföyümüz ile müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılamaya, alım/satım aşamalarında yardımcı olmaya ve onlara eşsiz deneyimler yaşatarak  hayallerinin gerçeğe en doğru şekilde dönüşmesine 40 yılı aşkın süredir aracı olmaya devam ediyoruz.”

Gayrimenkul Danışmanlarımız

Ekibimizle Tanışın

Nehir Sürücü
Gayrimenkul Danışmanı
Engin Atasoy
Gayrimenkul Danışmanı
Hamdi Can ATASOY
Gayrimenkul Danışmanı
Ceren Alkunkasa
Gayrimenkul Danışmanı
Ferhat Avcı
Gayrimenkul Danışmanı
Sıtkı Atasoy
Broker Owner
Hizmetlerimiz
Bizlere göre, daha fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gerekiyor. Daha fazlasını ise ancak daha iyisini sunabildiğimizde hakedeceğimize inanıyoruz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.
Alım, Satım ve Kiralama

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Gayrimenkul Yönetimi

Aidat, abonelik, tamir, bakım ve onarım gibi birçok işleminizde yardıma hazırız.

Yetkili Kurumlarla Aracılık

Yetkili kurumlarda bilgi, belge temini ve aracılık gibi tüm işlemlerde destek sunuyoruz.

Rayiç Bedel Araştırması

Gayrimenkulünüzü detaylıca inceleyip piyasa değerini tespit ederek tarafınıza sunuyoruz.

Vergi Değeri Hesaplaması

Tapu harcı, emlak vergisi, değer artış vergisi gibi birçok konuda hizmet veriyoruz.

Hukuki Destek

Gayrimenkul alanında ihtiyacınız olabilecek hukuki desteği sağlıyoruz.